Oficjalny Serwis MLUKS Jedynki Trzebiatów
   Strona Główna
Kwiecień 20 2021 07:13:20   
Statystyki Bramek 11/12
Młodzicy
[-:-]
Młodziczki
[-:-]
Juniorzy Młodsi
[18:29]
Juniorki Młodsze
[6:6]
Juniorki Starsze
[90:41]
Juniorzy Starsi
[-:-]
Seniorzy
[140:51] MUKS Zielonka
[66:62] Aligator Gdynia
Seniorki
[66:96]
Razem
[386:285]
Menu
Strona Główna
Kontakt
Redakcja
Forum
Linki
GALERIA
Klub
Historia
Ogólne Informacje
Sztab Szkoleniowy
Sukcesy Indywidualne
Treningi
Stroje
Relacje z meczy
Reprezentacja Polski
REKORDY!
Kadra
Mężczyzni
Seniorzy
Juniorzy Starsi
Juniorzy Młodsi
Młodzicy

Kobiety
Seniorki
Juniorki Starsze
Juniorki Młodsze
Młodziczki
Sukcesy
Chłopcy
Dziewczyny
Wymiana Buttonami
MLUKS Jedynka Trzebiatów Page

Prowadzisz własną stronę i chciałbyś wymienić się buttonami? Napisz na gg 11876901
Polecamy
Floorball24

MyFloorball

Florbalki
Błyskawica Niechanowo
Błyskawica Niechanowo
Potrzebny sponsor!
MLUKS Jedynka Trzebiatów szuka sponsorów!
Zapraszamy wszystkie chętne osoby lub instytucje do wsparcia finansowego naszej drużyny. Gwarantujemy rozsławienie sponsora w całej Polsce,  a nawet za granicą. Mecze rozgrywaliśmy m. in. w Gryficach, Chojnicach, Wejherowie, Gdyni, Gdańsku, Warszawie, Morągu, Elblągu, Białymstoku, Nowym Targu, Zielonce, Uniejowie, czy Siedlcu k. Zielonej Góry oraz w Pradze (Czechy) i Falun (Szwecja).

Chętnych prosimy o kontakt:
Artur Cirocki
artuuru@tlen.pl
603138828
 Historia
W Trzebiatowie unihokej pojawił się pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Tuż przed reformą samorządową pierwsze szkolne zestawy do unihokeja trafiły do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Trzebiatowie. Od 2001 roku pod opieką Artura Cirockiego i Barbary Arendarczyk reprezentacje SP1 Trzebiatów startują w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Województwa Zachodniopomorskiego. Przez pierwsze trzy lata rywalizowano w drużynach mieszanych złożonych z 2 dziewcząt i 3 chłopców. W tych zawodach obowiązuje gra bez bramkarza na małe bramki. Sukcesy trzebiatowskich szkół (w zawodach również brała udział reprezentacja SP 2) w pierwszych 3 latach trwania przygody z unihokejem ograniczały się do zwycięstw z lokalnymi rywalami z Gryfic i Płot. Do wyróżniających się wtedy zawodników tej nowej dyscypliny można zaliczyć: Olę Zając, Zuzię Grzelak, Ewę Niewiadomską, Mariusza Kacynela, Damiana Oćwieję i Jarka Jareckiego.
Przełomem dla rozwoju unihokeja w Trzebiatowie był rok szkolny 2003/2004, kiedy to wprowadzono oddzielną rywalizację dla dziewcząt i chłopców, a obie reprezentacje SP1 Trzebiatów po zwycięstwach w Powiatowych oraz Regionalnych Finałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej awansowały do Finałów Wojewódzkich.
Pierwsze w Finale Wojewódzkim wystąpiły dziewczęta, było to 23 lutego 2004 roku w Dębnie. Na poziomie wojewódzkim unihokej to już zupełnie inna gra, wtedy pierwszy raz zobaczyliśmy porządne kije do unihokeja, wtedy okazało się, jak słabo znamy przepisy. Dowiedzieliśmy się, jak mało kontaktowa jest to gra. W pierwszym meczu sędziowie gwizdali prawie za każdym razem rzuty wolne dla przeciwniczek, gdy nasza drużyna zdobywała piłkę. Dodatkowo umiejętności, jakie prezentowały najlepsze drużyny były niesamowite, technika gry, podań, strzałów, sposoby rozgrywania rzutów wolnych oraz sposoby obrony były dla nas niezłą lekcją i jednocześnie uświadomiły jak wiele pracy czeka trenerów, aby te umiejętności wykształcić. Dziewczęta walczyły jednak jak lwice i dzięki tej walce zajęły 6 miejsce w województwie. Uważaliśmy, że to duży sukces. Najlepsze zawodniczki tamtej drużyny to: Justyna Makarewicz, Martyna Dudek, Martyna Sztuk i Wioleta Ronowicz.
Dzień później do rywalizacji przystąpili chłopcy, różnica pomiędzy najlepszymi drużynami finału, a naszą ekipą była jeszcze bardziej widoczna niż u dziewcząt. Sprzęt oraz umiejętności techniczne sprawiły, że nie mogliśmy liczyć się w walce o czołowe lokaty. Jednak i w tym przypadku można mówić o sukcesie, chłopcy zajęli piąte miejsce w województwie! Najlepszymi zawodnikami drużyny chłopców byli wtedy: Paweł Malinowski, Jacek Polikowski, Łukasz Wójtowicz, Sławomir Ksobiech, Dobromir Cirocki oraz Adam Dziurny.

Doświadczenia zdobyte w rozgrywkach szkolnych w 2004 roku zaprocentowały w roku szkolnym 2004/2005. Wdrażanie znajomości przepisów gry, zdobycie sponsora na prawie profesjonalne kije, ciągłe podnoszenie umiejętności technicznych oraz praca nad cechami motorycznymi przyniosła wspaniały efekt. W Wojewódzkich Finałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegranych w Karnicach 8 i 9 marca 2005 roku zdobyliśmy dwa medale: złoty dziewcząt oraz srebrny chłopców. Dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze strzelając 14 ramek, a tracąc tylko 3. Po 6 bramek zdobyły Wioleta Ronowicz oraz Patrycja Niewiadomska, dwa trafienia były dziełem Kasi Ludwiczak i to były najlepsze zawodniczki turnieju w naszym zespole. Najważniejszy mecz-decydujący o złotym medalu rozegrały z reprezentacją SP Płociczno, który po zażartej walce wygrały 2:1. A oto skład naszej ekipy: Dominika Tatar, Katarzyna Ludwiczak(2), Karolina Drążczyk, Katarzyna Jaroszewicz, Justyna Perlicka, Patrycja Niewiadomska(6), Wioleta Ronowicz(6), Stasia Bagińska, Basia Bagińska, Ania Żelazo.
Chłopcy w swoich finałowych występach w 2005 roku zdobyli 18 bramek, a stracili 5. 7 bramek strzelił Dobromir Cirocki, 5 Adma Dziurny, 4 Michał Bereżański i po jednej Krzysiu Galewski oraz Maciek Bogdański. Najważniejszy mecz, który decydował o srebrnym medalu rozegrali z SP Tuczno. To był bardzo zacięty pojedynek, remis dawał naszej drużynie II miejsce w finale, jednak na 50 sekund przed końcem sędzia podyktował dla drużyny z Tuczna rzut karny i było 0:1. 8 sekund przed końcem meczu prawy obrońca Tomasz Bednarz podał po bandzie do Adama Dziurnego, ten spojrzał na zegar, były tylko 4 sekundy do końca i zagrał przed bramkę, tam strzałem z pierwszej piłki Dobromir Cirocki zdobył bramkę na wagę srebrnego medalu, na jedną sekundę przed końcem meczu!
Od tamtej pory chłopcy wiedzą, ze trzeba grać do końca. Później w meczu decydującym o pierwszym miejscu przegraliśmy z SP Mirosławiec 1:3, ta drużyna była jeszcze poza naszym zasiegiem. Chłopcy grali w składzie: Michał Bereżański (4), Adam Dziurny (5), Dobromir Cirocki (7), Maciej Bogdański (1), Krzysztof Galewski (1), Tomasz Bednarz, Piotr Krzykowski, Artur Piaseczny, Przemek Barański, Mateusz Dmiterczuk.
Po tych zawodach zaczęły spływać do nas zaproszenia na różne turnieje. Wystąpiliśmy, więc w swoim pierwszym turnieju na duże bramki-był to XII Regionalny Turniej O Puchar Bałtyku w Mirosławcu (16.03.2005). W naszym debiucie w grze na duże bramki dziewczęta wypadły znakomicie wygrywając cały turniej, a SP Płociczno pokonaliśmy tym razem 3:1, na bramce stała Dominika Tatar. Patrycja Niewiadomska strzeliła pierwszy raz w naszej krótkiej historii rzut karny według przepisów na duże bramki. Chłopcy w walce o pierwsze miejsce spotkali się z SP Mirosławiec przegrywając tym razem 6:4.
Kolejny turniej, w którym wzięliśmy udział to Międzynarodowy Festiwal Unihokejowy w Elblągu(18-19.03.2005). Startowało tam 50 drużyn w 5 kategoriach, a boiska miały wymiar 20 x 40m, czyli takie, jakie odpowiadają przepisom w rozgrywkach mistrzowskich Polskiego Związku Unihokeja. Udział w tym turnieju to kolejne doświadczenie, tym razem sędziowali nam najlepsi sędziowie w Polsce i graliśmy z najlepszymi drużynami z Polski w obu kategoriach. Dziewczęta zajęły 5 miejsce w stawce 9 drużyn. Drużyna chłopaków też byli na 5 miejscu, ale w stawce 17 drużyn.
Właśnie po tym turnieju zdecydowaliśmy się ostatecznie założyć sekcję unihokeja w MLUKS Jedynce Trzebiatów, by w sezonie 2005/2006 zgłosić drużyny chłopców i dziewcząt do rozgrywek o Mistrzostwo Polski Polskiego Związku Unihokeja.
Aby dobrze przygotować się do sezonu, MLUKS Jedynka Trzebiatów zorganizowala obóz sportowy unihokejowy w Czechach. W tym celu Artur Cirocki skontaktował się z Florbalova Skola Bohemians Praga, ponieważ prowadzili oni takie obozy w Rokytnicy nad Izerą po czeskiej stronie Karkonoszy. Po ustaleniach wyjechaliśmy na obóz w składzie 14 osobowym w terminie 10-17.07. 2005 roku. Po udanych występach w Elblągu nasi zawodnicy dostali możliwość uczestniczenia w „Sportowych wakacjach” organizowanych przez Polski Związek Unihokeja (zaplecze kadry Polski U-16) na terenie Polski. Pojechało na te obozy 3 dziewczyny: Wioleta Ronowicz, Patrycja Niewiadomska i Dominika Tatar oraz 2 chłopców: Adam Dziurny i Dobromir Cirocki.
Kolejny sezon 2005/2006 to nie tylko rok zmagań w zawodach szkolnych, ale i start w Mistrzostwach Polski. W kolejnym sezonie utworzyło się aż 5 grup treningowych: Klasy 1-3, Klasy 4-6 chłopcy i dziewczyny oraz klasy gimnazjalne dziewczęta i chłopcy. We wszystkich zawodach rozgrywanych w ramach rywalizacji prowadzonej przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy nasze drużyny jak burza przeszły do regionu. Jednak w regionie po bramce w ostatnich sekundach odpadła drużyna dziewcząt SP1 Trzebiatów. Pozostałe drużyny weszły do finałów. Chłopcy z SP1 Trzebiatów, co było sporym zaskoczeniem nawet dla opiekunów jak burza przeszli przez całe rozgrywki Igrzysk Młodzieży Szkolnej, by 2.03. 2006 roku zdobyć złoty medal. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem finałów był Mariusz Kurczak, który zdobył 10 bramek, a w całych rozgrywkach 27! Najbardziej zaciętym meczem był ostatni mecz z SP Tuczno, które grało takim samym składem jak rok wcześniej, gdzie tylko bramka na 1:1 w ostatniej sekundzie meczu pomiędzy zawodnikami z Tuczna, a naszą SP 1 zdecydowała o srebrnym medalu dla drużyny z Trzebiatowa. SP Tuczno było zdecydowanym faworytem, w naszej ekipie nie grał przecież żaden zawodnik z poprzednich finałów. Układ poprzednich spotkań zdecydował, że w tym meczu do Mistrzostwa Województwa wystarczał nam remis. Po remisie 1:1 w pierwszej części meczu i bardzo wyrównanej grze nie było pewności, co do końcowego wyniku. Na początku drugiej połowy bardzo szybko zdobyliśmy dwie piękne bramki po strzałach Mariusza Kurczaka oraz Bartka Brzózka i już nic nie mogło nam odebrać złota. Chłopcy poszli w ślady dziewcząt z poprzedniego roku szkolnego i również zdobyli złoto! Oto skład ekipy walczącej w finałach w Dębnie: Mariusz Kurczak (10), Łukasz Petryków(2), Bartosz Brzózek(4), Przemek Barański, Jan Sudoł, Patryk Majewski (1),Artur Kownacki, Wojciech Ronowicz (1), Hubert Kłodawski, Dawid Bagiński, Michał Frączek, Daniel Pałyga, Opiekunowie: Artur Cirocki, Barbara Arendarczyk.
W Finałach Gimnazjady nie byliśmy raczej brani pod uwagę przy podziale medali ponieważ mieliśmy najmłodsze drużyny ze wszystkich występujący w rozgrywkach. Dominowali zawodnicy i zawodniczki z klas pierwszych. 21 marca 2006 roku w Karnicach w finale zagrały dziewczęta. W grupie wygraliśmy dwa mecze i kolejnym meczem było spotkanie z reprezentacją Gimnazjum z Wierzchowa. Ten mecz przeszedł do historii. Prowadzony przez trenera unihokejowej kadry Polski Juniorek Pana Piotra Augustyniaka zespół Wierzchowa do tej pory wygrywał z nami we wszystkich meczach, a ostatni wynik to 0:15. W tym meczu okazało się, że można wygrać ze wszystkimi, nasze dziewczyny po bramkach Wiolety Ronowicz i rewelacyjnej w tym meczu Patrycji Niewiadomskiej (2 bramki) pokonały wielkiego faworyta 3:2. Niestety olbrzymia euforia po takim meczu zaszkodziła nam w następnych ważnych spotkaniach i przegraliśmy kolejne mecze z dużo słabszymi drużynami od późniejszych mistrzyń z Wierzchowa. Jednobramkowe przegrane w meczach Trzebiatów- Redło 0:1 oraz Trzebiatów- Mirosławiec 2:3 pozbawiły nas medalu. Zajęliśmy 4 miejsce w Województwie i tak najwyższe w historii gimnazjum. A oto skład dziewcząt: Patrycja Horośniańska, Patrycja Niewiadomska (4), Dominika Tatar (3), Wioleta Ronowicz (2), Anna Polakowska (1), Karolina Drążczyk, Katarzyna Ludwiczak oraz kapitan Ola Zając. Opiekun Pani Dorota Kaźmierkiewicz, Trener Pan Artur Cirocki.

Chłopcy mieli jeszcze trudniejsze zadanie, zdecydowanie odstawali od innych drużyn pod względem fizycznym i siłowym, jednak umiejętności techniczne i taktyczne oraz przygotowanie kondycyjne sprawiły, że zdobyliśmy srebrny medal! Zdecydowanie najważniejsze były mecze z naszymi rywalami z Dębna i Wierzchowa, którzy uczestniczyli w Finałach Mistrzostw Polski w sezonie 2005/2006 zajmując odpowiednio 6 i 2 miejsce w Polsce!!! W półfinale spotkaliśmy się z Gimnazjum Publicznym z Dębna. Okazało się, że graliśmy dużo szybciej od przeciwników, a dodatkowo trudy turnieju mniej dały nam się we znaki. Taktycznie drużyna była ustawiona ofensywnie i dzięki temu pokonaliśmy Dębno pierwszy raz w historii 2:0 (ten skład). W finale z Wierzchowem w zasadzie wyłącznie broniliśmy się, aż w końcu straciliśmy bramkę i przegraliśmy 0:1. Srebrny medal w Wojewódzkim Finale Gimnazjady, na tym szczeblu to nasz olbrzymi sukces. Oto zawodnicy srebrnej drużyny: Łukasz Kurczak(1), Paweł Bogucki(1), Krzysztof Galicki, Adam Dziurny, Michał Bereżański(1), Krzysztof Galewski(1), Dobromir Cirocki(2), Piotrek Krzykowski, Maciek Bogdański, Tomasz Bednarz oraz kapitan Jarek Jarecki. Opiekun Bogusław Barański, Trener Artur Cirocki.
Równolegle do rozgrywek szkolnych pierwszy raz w naszej krótkiej jeszcze historii wystartowaliśmy w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek Młodszych. Pierwszy rok startów przyniósł nam nowe doświadczenia. Graliśmy w dwudniowych turniejach, rozgrywając po 2 lub 3 mecze dziennie w wymiarze gry 3 x 15 minut na boiskach pełno wymiarowych 20/40 m. Turniej te były bardzo wyczerpujące dla nas, szczególnie, dlatego, że mieliśmy młode drużyny oraz ze względu na skromną liczbę zawodników i zawodniczek potrafiących stawić czoła lepszym przeciwnikom. W turniejach eliminacyjnych dziewcząt uzyskaliśmy dwa razy czwarte miejsca, co wystarczyło na awans do ćwierćfinałów, jednak w ćwierćfinale niestety nie udało nam się już awansować wyżej. Chłopcy w pierwszym turnieju zajęli miejsce 4, by w drugim turnieju być na 2 miejscu. I chociaż odpadliśmy z rozgrywek to ten drugi turniej pokazał, jaki potencjał drzemie w naszej ekipie. Poniżej zawodniczki i zawodnicy MLUKS Jedynka Trzebiatów biorący udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w sezonie 2005/2006:

Skład chłopców: Maćkowski (b), Pietrak (1), Wójtowicz, Galicki (4), Barański, Dziurny (7), Brzózek, Krzykowski, Kownacki, Bereżański (5), Bednarz, Jarecki (1), Musielak (b), Cirocki (14), Sudoł, Petryków, Kurczak Mariusz (1), Kurczak Łukasz (5), Ksobiech, Galewski (8), Bogdański (b), Karczewski

Skład dziewcząt: Niewiadomska (7) Drążczyk (4), Tatar (3)(b), Polakowska (2), Ronowicz (3), Ludwiczak Kasia (2) Szamruchiewicz (1), Dudek (1), Marczak, Zając, Horośniańska (b), Jaroszewicz, Prośniewska, Bagińska Stasia, Łebedyńska, Bagińska Basia, Janiszewska, Łęska, Chmielewska

Trener: Artur Cirocki II Trener: Barbara Arendarczyk Opiekunowie: Marek Arendarczyk, Andrzej Dziurny, Zenon Galewski, Dorota KaźmirkiewiczNISAOPEN 2006-Unihokej

W dniach 16-18.06. 2006 r. w Libercu (Czechy) po raz 9 odbył się Międzynarodowy Turniej Unihokeja Nisaopen 2006. W turnieju wystartowało 104 drużyny z trzech państw. Nasza drużyna MLUKS Jedynka Trzebiatów reprezentowała Polskę w kategorii 14-letnich chłopców. Czesi to czołówka światowego floorballu (unihokeja), dlatego spotkań z drużynami czeskimi bardzo się obawialiśmy. Występ wypadł bardzo dobrze, do pełni sukcesu zabrakło cwaniactwa, doświadczenia i większej ilości szczęścia. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z jednym z mocniejszych klubów młodzieżowych Pragi-FBS Bye Leaves, mecz skończył się remisem 1:1, chociaż to właśnie my w tym meczu powinniśmy wygrać. W kolejnym meczu nie sprostał polskiemu tamowi z Trzebiatowa legendarny Hurrican Karlove Vary. Mecz wygraliśmy 3:1, strzelając wszystkie bramki w ostatnich 3 minutach meczu!!! (mecze rozgrywano 2x12min). Na kolejny mecz przenieśliśmy się na drugi kraniec Liberca i niestety wyraźnie nie pasowała nam Hala Dobiasova, przegraliśmy 2:7 z Saurians Peskov. Wiadomo było, że po piątkowych meczach zostaje nam walka o miejsce 2- premiowane awansem do ćwierćfinałów. W kolejnym dniu zmagań trafiliśmy na gospodarzy FC Draci 99 Liberec i znowu niespodzianka, kolejne zwycięstwo 2:1 obecni przyjęli z niemałym zdumieniem, a dziewczęta z Pragi głośno dopingowały naszych chłopców.
Przed ostatnim meczem wiadomo było, że musimy wygrać. Przeciwnikiem była drużyna Wizards Praha, której sponsorem jest jedną z najlepszych firm produkujących sprzęt do unihokeja z Finlandii (Fat Pipe). W tym meczu wyszło nasze słabe ogranie na arenie międzynarodowej. Co tu dużo mówić-mieliśmy miażdżącą przewagę, poprzeczka oraz dwa słupki nie wystarczyły na wygraną, przeciwnicy stworzyli 2 okazje, ale niestety jedną zamienili na bramkę. Przegraliśmy 0:1. W naszej kategorii startowało 22 drużyny, MLUKS Jedynka Trzebiatów sklasyfikowano na 10 miejscu. Bramki strzelali 4- Dobromir Cirocki, 2- Krzysztof Galewski oraz po jednej Mariusz Kurczak oraz Adam Dziurny. Najwięcej asyst miał Michał Bereżański. Bramki bronili na zmianę: Mateusz Maćkowski, Maciek Bogdański oraz Mateusz Musielak. Wyjazd nie odbyłby się bez wkładu szkół-Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Publicznemu Gimnazjum. Dziękujemy także sponsorom: Bankowi Spółdzielczemu w Darłowie-oddział Trzebiatów, Zenonowi Galewskiemu oraz Bohdanowi Gutkowskiemu.
Już dziś wiemy, że nasi zawodncy i zawodniczki zostali zauważeni przez trenerów reprezentacji Polski U-16. Dziś tylko od zawodników oraz ich rodziców zależy, czy dalej będą doskonalić się w tym niesamowitym sporcie.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnie Mecze
Seniorzy

MUKS Zielonka
6:4
TKKF Jadberg Pionier Tychy

Aligator Gdynia
10:8
Grześ Hrubieszów

Seniorki

Jedynka Trzebiatów
9:6
UKS Gródek

Juniorzy Starsi

-
-:-
-

Juniorki Starsze

Jedynka Trzebiatów
24:1
Absolwent Siedlec

Juniorzy Młodsi

Jedynka Trzebiatów
5:4
UKS Arkady Dębno

Juniorki Młodsze

Jedynka Trzebiatów
2:0
Błyskawica Niechanowo

Młodzicy

-
-:-
-:-

Młodziczki

Jedynka Trzebiatów
0:1
PUKS Trzebinia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 148
Nieaktywowany Użytkownik: 94
Najnowszy Użytkownik: bartosz87
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pitt
27/05/2012 14:55
1. MMKS Podhale NT 2. MLUKS Jedynka Tzebiatów 3.UKS 85 Mokotów Warszawa 4.WSU Wierzchowo 5.UKS Wiatr Ludźmierz 6. UKS Ósemka Wejherowo

pitt
27/05/2012 14:53
Jedynka Trzebiatów Drugą siłą w Polsce w kategorii Juniorek Młodszych. W Finale A zawodniczki przegrały z zawodniczkami Podhala Nowy Targ, zremisowały z Wiatrem Ludźmierz. Reszte spotkań nasze zawodni

dob
19/05/2012 12:12
W Finale 25-27 maja w Mrzeżynie zagrają: MMKS Podhale Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Mokotów Warszawa, UKS Ósemka Wejherowo, WSU Wierzchowo i MLUKS Jedynka Trzebiatów

dob
19/05/2012 12:08
Jedynka Trzebiatów organizatorem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

pitt
30/10/2011 07:33
uks gródek 3-7 MLUKS

pitt
29/10/2011 13:40
Pierwszy dzień zmagań seniorek dobiegł końca. Nasze seniorki wygrywając 7:1 z UKS Gródek zasługują na odpoczynek przed następnym meczem

pitt
16/10/2011 05:40
16.10.2011r: Energa Gańsk 19 - 3 MLUKS

pitt
16/10/2011 05:39
15.10.2011r: Energa Gdańsk 12 - 6 MLUKS Jedynka

pitt
13/06/2011 07:29
Sorry XVIII Festiwal

pitt
13/06/2011 07:27
XXVII Festiwal Unihokeja w Elblągu: Podstawówka: Chłopcy 7 miejsce Dziewczyny 2 miejsce Gimnazjum: Dziewczyny 2 miejsce Liceum: Dziewczyny 3 miejsce

Archiwum
Wszelkie prawa zastrzeżone!
MLUKS Jedynka Trzebiatów
by Maciej Bogdański
Powered by PHP-Fusion
CMS Artworks Original Theme by CMS Artworks © 2003-2005
1204922 Unikalnych wizytZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie